Net zoals andere websites maken ook wij gebruik van cookies (en daarmee vergelijkbare technieken) om het bezoek van onze website voor jou nog makkelijker en persoonlijker te maken. Bovendien kunnen wij en derde partijen hiermee eventueel advertenties aanpassen aan jouw interesses en kun je informatie delen via social media. Door verder gebruik te maken van deze website ga je hiermee akkoord.

'GEDREVEN DOOR TALENT, VERBONDEN IN CREATIVITEIT'

Laureaten Classic Young Masters

Vetgedrukt zijn de Laureaten met de titel Classic Young Master die het individuele begeleidingstraject van 2 jaar volgen of hebben gevolgd.

Laureaat

Max Valkenburcht, piano, 2004

Maxim Heijmerink, piano, 2000

  

Tim Ouwejan, trombone, 2000

   

Chris Nicolai, hoorn, 2002     

Ana Balestra, zang, 1998       

Diana Pivak, piano, 2001     

2019 Meesterpr0ef

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

  

Classic Young Master Award

Publieks Award, YTO Award

Loyens & Loeff Award

Sinfonia Rotterdam Award

Bach Festival Award

Informatie

link opname                                  

www.maximheijmerink.nl

link opname

link opname

  

link opname

  

www.dianapivak-pianist.nl

link opname

Laureaat

Jules Baeten, klarinet, 1998

Simon Dallmeier, fagot, 2002

Julian van der Linden, saxofoon, 2001

  

Valeriia Konareva, altviool, 1999

Pieternel Tils, viool, 1999

2018 Meesterproef

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Publieks Award

Bach Festival Award

Sinfonia Rotterdam Award

Laureaat

Yang Yang Cai, piano, 1998

Pelle van Esch, trombone, 2001

Fee Suzanne de Ruiter, zang, 1997

  

Inge van Grinsven, harp, 2000

 

Joris van Baar, zang, 1996

Jurn Tjoa, piano, 1998

2017 Meesterproef

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award

Publieks Award

Sinfonia Rotterdam Award

Laureaat

Jelmer de Moed, klarinet, 1995

  

Deborah Witteveen, saxofoon, 1995

Anuschka Pedano, altviool, 2000

 

Reinier Wink, cello, 2002

Elisa Karen Tavenier, altviool, 1996

Irene Mesu, viool, 1998

2016 Meesterproef

Classic Young Master Award

  

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Sinfonia Rotterdam Award

Publieks Award

Laureaat

Carter Muller, piano, 2001

Benjamin Sars, tuba, 1994

Florian Verweij, piano, 1997

Alrik Botter, hoorn, 1998

Wim Verschuren, piano, 1997

2015 Meesterproef

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award.

Laureaat

Thomas Dulfer, fagot, 1993

Hawijch Elders, viool, 1998

Maria Warenberg, zang, 1995

  

Mayte Levenbach, viool, 2001

Tuur Segers, gitaar, 1995

Oxana Thijssen, harp, 1995

2014 Meesterproef

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Sinfonia Rotterdam Award

Publieks Award

Laureaat

Annemiek de Bruin, klarinet, 1993

Luuk Meeuwis, saxofoon, 1996

Josephine Poncelin, fluit, 1993

Melle de Vries, cello, 1996

2013 Meesterproef

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award

Classic Young Masters Award

Laureaat

Mechtild Drop, trompet, 1993

Martin Oei, piano, 1996

Rangel Silaev, piano, 2000

Johannes Asfaw, piano, 2000

Gile Bae, piano, 1994

2012 Proefspel

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Classic Young Master Award

Steun ons

Vriend Partner Doneer

 

Website laten maken door Modual | Open cookie voorkeuren